trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vypich | 07:34 | |
Říčanova | 07:35 | |
Břevnovský klášter | 07:36 | |
U Kaštanu | 07:37 | |
Drinopol | 07:38 | |
Marjánka | 07:39 | |
Malovanka | 07:41 | |
Pohořelec | 07:43 | |
Brusnice | 07:44 | |
Prašný most | 07:46 | |
Hradčanská | 07:48 | |
Chotkovy sady | 07:50 | |
Malostranská | 07:53 | |
Malostranské náměstí | 07:55 | |
Hellichova | 07:56 | |
Újezd | 07:58 | |
Národní divadlo | 08:01 | |
Národní třída | 08:03 | |
Karlovo náměstí | 08:05 | |
Štěpánská | 08:07 | |
I. P. Pavlova | 08:10 | |
Náměstí Míru | 08:12 | |
Jana Masaryka | 08:14 | |
Krymská | 08:15 | |
Ruská | 08:16 | |
Vršovické náměstí | 08:18 | |
Čechovo náměstí | 08:19 | |
Koh-i-noor | 08:21 | |
Slavia | 08:23 | |
Kubánské náměstí | 08:24 | |
Průběžná | 08:26 | |
Na Hroudě | 08:29 | |
Nádraží Strašnice | 08:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost