trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 09:27 | |
Sídliště Modřany | 09:27 | |
Modřanská rokle | 09:28 | |
U Libušského potoka | 09:29 | |
Poliklinika Modřany | 09:30 | |
Čechova čtvrť | 09:31 | |
Nádraží Modřany | 09:33 | |
Modřanská škola | 09:34 | |
Belárie | 09:35 | |
Černý kůň | 09:36 | |
Nádraží Braník | 09:38 | |
Pobřežní cesta | 09:39 | |
Přístaviště | 09:40 | |
Dvorce | 09:42 | |
Kublov | 09:44 | |
Podolská vodárna | 09:46 | |
Výtoň | 09:48 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 09:49 | |
Zborovská | 09:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost