trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 08:58 | |
Poliklinika Barrandov | 08:59 | |
Chaplinovo náměstí | 09:00 | |
K Barrandovu | 09:01 | |
Geologická | 09:02 | |
Hlubočepy | 09:05 | |
Zlíchov | 09:07 | |
Lihovar | 09:09 | |
ČSAD Smíchov | 09:10 | |
Smíchovské nádraží | 09:13 | |
Plzeňka | 09:14 | |
Na Knížecí | 09:15 | |
Anděl | 09:18 | |
Arbesovo náměstí | 09:20 | |
Švandovo divadlo | 09:21 | |
Újezd | 09:22 | |
Hellichova | 09:23 | |
Malostranské náměstí | 09:25 | |
Malostranská | 09:28 | |
Chotkovy sady | 09:31 | |
Hradčanská | 09:33 | |
Vítězné náměstí | 09:36 | |
Dejvická | 09:38 | |
Thákurova | 09:39 | |
Hadovka | 09:40 | |
Na Pískách | 09:41 | |
Bořislavka | 09:42 | |
Sídliště Červený Vrch | 09:43 | |
Červený Vrch | 09:45 | |
Nádraží Veleslavín | 09:46 | |
Nad Džbánem | 09:47 | |
Vozovna Vokovice | 09:48 | |
Divoká Šárka | 09:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost