trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Pankrác | 10:44 | |
Na Veselí | 10:45 | |
Pražského povstání | 10:47 | |
Palouček | 10:49 | |
Nuselská radnice | 10:50 | |
Náměstí Bratří Synků | 10:52 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 10:53 | |
Svatoplukova | 10:55 | |
Ostrčilovo náměstí | 10:56 | |
Albertov | 10:57 | |
Botanická zahrada | 10:58 | |
Karlovo náměstí | 11:00 | |
Novoměstská radnice | 11:01 | |
Národní třída | 11:04 | |
Národní divadlo | 11:05 | |
Národní divadlo | 11:07 | |
Staroměstská | 11:09 | |
Malostranská | 11:11 | |
Chotkovy sady | 11:14 | |
Hradčanská | 11:16 | |
Vítězné náměstí | 11:19 | |
Lotyšská | 11:21 | |
Zelená | 11:23 | |
Nádraží Podbaba | 11:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost