jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
587
Slaný,Aut.nádr. - Tuřany,Byseň
trasa
zastávka
čas
Slaný,Aut.nádr.
13:50
vystoupit »
Slaný,Šultysova
13:52
vystoupit »
Slaný,Žel.st.
13:55
vystoupit »
Slaný,ČSAD
13:56
vystoupit »
Studeněves,Krkavčí mlýn
13:59
vystoupit »
Studeněves
14:00
vystoupit »
Tuřany
14:03
vystoupit »
Tuřany,U Školy
14:04
vystoupit »
Libovice,Rozc.
14:05
vystoupit »
Tuřany,Byseň
14:06
vystoupit »
Dopravce:
ČSAD Slaný s.r.o.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.