trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Slaný,Aut.nádr. | 12:23 | |
Slaný,Šultysova | 12:25 | |
Slaný,Žel.st. | 12:28 | |
Slaný,ČSAD | 12:29 | |
Studeněves,Krkavčí mlýn | 12:32 | |
Studeněves | 12:33 | |
Studeněves,Vodárna | 12:34 | |
Řisuty,U Mlýna | 12:37 | |
Řisuty | 12:38 | |
Malíkovice | 12:42 | |
Drnek | 12:49 | |
Nové Strašecí,Palackého | 13:06 |
Dopravce: ČSAD Slaný s.r.o.