trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 18:30 | |
Depo Zličín | 18:32 | |
Chrášťany,Scania-Label | 18:33 | |
Chrášťany,Protherm | 18:34 | |
Chrášťany | 18:35 | |
Chýně,Žitná | 18:37 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 18:39 | |
Chýně | 18:40 | |
Chýně,Háje | 18:43 | |
Chýně,Nádraží | 18:44 | |
Chýně,Na Vyhlídce | 18:46 | |
Rudná,Nerudova | 18:51 | |
Rudná,Škola | 18:52 | |
Rudná,Hořelice | 18:55 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.