trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 11:19 | |
Depo Zličín | 11:21 | |
Chrášťany,Scania-Label | 11:22 | |
Chrášťany,Protherm | 11:23 | |
Chrášťany | 11:24 | |
Jinočany,Žižkova | 11:27 | |
Jinočany,náměstí | 11:29 | |
Jinočany,Nádraží | 11:31 | |
Dobříč | 11:33 | |
Tachlovice,Jakubská náves | 11:37 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 11:41 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 11:45 | |
Roblín,Kuchařík | 11:47 | |
Choteč | 11:52 | |
Třebotov | 11:56 | |
Třebotov,Sanatorium | 11:58 | |
Třebotov,Pomník | 11:59 | |
Kosoř,Rozc. | 12:02 | |
Kosoř | 12:04 | |
V Sudech | 12:09 | |
Safírová | 12:10 | |
Prvomájová | 12:11 | |
Nádraží Radotín | 14:16 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.