trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 13:19 | |
Depo Zličín | 13:21 | |
Chrášťany,Scania-Label | 13:22 | |
Chrášťany,Protherm | 13:23 | |
Chrášťany | 13:24 | |
Jinočany,Žižkova | 13:27 | |
Jinočany,náměstí | 13:29 | |
Jinočany,Nádraží | 13:31 | |
Dobříč | 13:33 | |
Tachlovice,Jakubská náves | 13:37 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 13:41 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 13:45 | |
Roblín,Kuchařík | 13:47 | |
Choteč | 13:52 | |
Třebotov | 13:56 | |
Třebotov,Sanatorium | 13:58 | |
Třebotov,Pomník | 13:59 | |
Kosoř,Rozc. | 14:02 | |
Kosoř | 14:04 | |
V Sudech | 14:09 | |
Safírová | 14:10 | |
Prvomájová | 14:11 | |
Nádraží Radotín | 14:13 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.