trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:20 | |
Depo Zličín | 19:22 | |
Chrášťany,Scania-Label | 19:23 | |
Chrášťany,Protherm | 19:24 | |
Chrášťany | 19:25 | |
Jinočany,Žižkova | 19:28 | |
Jinočany,náměstí | 19:30 | |
Jinočany,Nádraží | 19:32 | |
Dobříč | 19:34 | |
Tachlovice,Jakubská náves | 19:38 | |
Chýnice,Pod Radnicí | 19:42 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 19:46 | |
Roblín,Kuchařík | 19:48 | |
Choteč | 19:53 | |
Třebotov | 19:57 | |
Třebotov,Sanatorium | 19:59 | |
Třebotov,Pomník | 20:00 | |
Kosoř,Rozc. | 20:02 | |
Kosoř | 20:04 | |
V Sudech | 20:08 | |
Safírová | 20:09 | |
Prvomájová | 20:10 | |
Nádraží Radotín | 20:16 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.