trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černošice,Žel.zast. | 10:24 | |
Černošice,Karlštejnská | 10:25 | |
Třebotov,Solopisky | 10:28 | |
Třebotov,Solopisky,ZD | 10:29 | |
Třebotov,Kala | 10:32 | |
Roblín,Hájovna | 10:34 | |
Roblín | 10:36 | |
Mořina,Trněný Újezd,Rozc. | 10:39 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 10:42 | |
Roblín,Kuchařík | 10:44 | |
Choteč | 10:52 | |
Třebotov | 10:56 | |
Třebotov,Sanatorium | 10:58 | |
Třebotov,Pomník | 10:59 | |
Kosoř,Rozc. | 11:02 | |
Kosoř | 11:04 | |
V Sudech | 11:09 | |
Safírová | 11:10 | |
Prvomájová | 11:11 | |
Nádraží Radotín | 11:46 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.