trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černošice,Žel.zast. | 14:51 | |
Černošice,Karlštejnská | 14:52 | |
Třebotov,Solopisky | 14:55 | |
Třebotov,Solopisky,ZD | 14:56 | |
Třebotov,Kala | 14:59 | |
Roblín,Hájovna | 15:01 | |
Roblín | 15:03 | |
Mořina,Trněný Újezd,Rozc. | 15:05 | |
Vysoký Újezd,Kuchař,I | 15:07 | |
Roblín,Kuchařík | 15:08 | |
Choteč | 15:16 | |
Třebotov | 15:20 | |
Třebotov,Sanatorium | 15:22 | |
Třebotov,Pomník | 15:23 | |
Kosoř,Rozc. | 15:25 | |
Kosoř | 15:27 | |
V Sudech | 15:31 | |
Safírová | 15:32 | |
Prvomájová | 15:33 | |
Nádraží Radotín | 15:46 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.