jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
P7
Pražská tržnice - Rohanský ostrov
trasa
zastávka
čas
Pražská tržnice
17:15
vystoupit »
Ostrov Štvanice
17:17
vystoupit »
Rohanský ostrov
17:20
vystoupit »
Dopravce:
Pražská paroplavební společnost, a.s.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.