jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
P7
Pražská tržnice - Rohanský ostrov
trasa
zastávka
čas
Pražská tržnice
14:00
vystoupit »
Ostrov Štvanice
14:02
vystoupit »
Rohanský ostrov
14:05
vystoupit »
Dopravce:
Pražská paroplavební společnost, a.s.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.