jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
P7
Rohanský ostrov - Pražská tržnice
trasa
zastávka
čas
Rohanský ostrov
13:05
vystoupit »
Ostrov Štvanice
13:07
vystoupit »
Pražská tržnice
13:30
vystoupit »
Dopravce:
Pražská paroplavební společnost, a.s.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.