jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
662
Český Brod,Žel.st. - Vyšehořovice
trasa
zastávka
čas
Český Brod,Žel.st.
13:21
vystoupit »
Český Brod,Kollárova
13:23
vystoupit »
Český Brod,Muzeum
13:24
vystoupit »
Český Brod,Štolmíř
13:28
vystoupit »
Černíky
13:32
vystoupit »
Vykáň
13:35
vystoupit »
Vyšehořovice,Vyšehořovičky
13:38
vystoupit »
Vyšehořovice
14:05
vystoupit »
Dopravce:
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.