trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Rakovník,Aut.st. | 19:36 | |
Rakovník,Na Sekyře | 19:37 | |
Rakovník,Čs.legií | 19:38 | |
Rakovník,V Jamce | 19:39 | |
Rakovník,Lišanská | 19:40 | |
Olešná | 19:45 | |
Chrášťany | 19:48 | |
Chrášťany,Nový Dvůr,Rozc. | 19:51 | |
Krupá,Křiž. | 19:55 | |
Krušovice | 19:58 | |
Řevničov,Rest. | 20:01 | |
Řevničov,K Buckému rybníku | 20:03 | |
Řevničov,Rozc.K Žel.st. | 20:04 | |
Třtice,Bucký rybník | 20:05 | |
Třtice,U Školy | 20:08 | |
Třtice | 20:09 | |
Mšec | 20:14 | |
Drnek,Hlavní silnice | 20:16 | |
Malíkovice,Hlína | 20:19 | |
Malíkovice,Hvězda,Horní | 20:21 | |
Malíkovice,Hvězda | 20:22 | |
Malíkovice,Hvězda,Rozc. | 20:23 | |
Jedomělice,U Hřiště | 20:26 | |
Jedomělice | 20:27 | |
Libovice,Kejkol | 20:30 | |
Libovice | 20:32 | |
Tuřany,U Školy | 20:33 | |
Tuřany | 20:34 | |
Studeněves | 20:37 | |
Studeněves,Krkavčí mlýn | 20:38 | |
Slaný,ČSAD | 20:41 | |
Slaný,Žel.st. | 20:42 | |
Slaný,Šultysova | 20:43 | |
Slaný,Aut.nádr. | 20:45 |
Dopravce: ČSAD Slaný s.r.o.