trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 09:41 | |
Kladno,Gymnasium | 09:43 | |
Kladno,Central | 09:45 | |
Kladno,Divadlo | 09:46 | |
Kladno,Poldi | 09:50 | |
Kladno,Průmyslová | 09:51 | |
Kladno,Kübeck | 09:53 | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 09:55 | |
Kladno,Ronovka | 09:57 | |
Vinařice,Na Horce | 09:59 | |
Pchery,Humny | 10:02 | |
Pchery,Křiž. | 10:03 | |
Pchery,Theodor | 10:34 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.