trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Tržnice | 12:38 | |
Kladno,Pražská křiž. | 12:40 | |
Kladno,Vodárenská | 12:41 | |
Kladno,U Hvězdy | 12:43 | |
Kladno,J.Kociána | 12:45 | |
Kladno,Sítná | 12:46 | |
Kladno,C.Boudy | 12:47 | |
Kladno,Central | 12:49 | |
Kladno,Vrbenského | 12:51 | |
Kladno,Nám.starosty Pavla | 12:52 | |
Kladno,Zádušní | 13:05 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.