trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,OAZA | 15:49 | |
Kladno,Okrsek 4 | 15:51 | |
Kladno,Růžové pole | 15:53 | |
Kladno,Zdrav.stř. | 15:54 | |
Kladno,Pražská křiž. | 15:55 | |
Kladno,Vodárenská | 15:56 | |
Kladno,U Hvězdy | 15:57 | |
Kladno,J.Kociána | 15:59 | |
Kladno,Sítná | 16:01 | |
Kladno,C.Boudy | 16:02 | |
Kladno,Gymnasium | 16:03 | |
Kladno,Nám.Svobody | 16:05 | |
Kladno,Pod Zámkem | 16:07 | |
Kladno,Poldi | 16:08 | |
Kladno,Průmyslová | 16:09 | |
Kladno,Kübeck | 16:11 | |
Kladno,U Knotků | 16:12 | |
Kladno,Husova | 16:13 | |
Kladno,Seifertova | 16:14 | |
Vinařice,Tuháň | 16:15 | |
Vinařice,Důl Mayrau | 16:16 | |
Vinařice,7.ulice | 16:18 | |
Vinařice | 16:19 | |
Vinařice,Zahr.kolonie | 16:23 | |
Třebichovice | 16:24 | |
Třebichovice,U Kapličky | 16:25 | |
Třebichovice,U Hřbitova | 16:26 | |
Hrdlív | 16:28 | |
Slaný,Těhul | 16:29 | |
Slaný,Kvíc,U Hrušky | 16:30 | |
Slaný,Kvíček | 16:33 | |
Slaný,Fantův mlýn | 16:34 | |
Slaný,Aut.nádr. | 16:36 | |
Slaný,Šultysova | 16:38 | |
Slaný,Sokolovna | 16:39 | |
Slaný,Dražkovická | 16:40 | |
Slaný,Tomanova | 16:41 | |
Slaný,Arbesova | 16:42 | |
Slaný,P.Hrubého | 16:44 | |
Slaný,Smetáčkova | 16:45 | |
Slaný,Rabasova | 17:07 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.