trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,OAZA | 18:58 | |
Kladno,Okrsek 4 | 18:59 | |
Kladno,Růžové pole | 19:00 | |
Kladno,Zdrav.stř. | 19:02 | |
Kladno,Pražská křiž. | 19:04 | |
Kladno,Na Slovance | 19:06 | |
Kladno,Dlouhá | 19:08 | |
Kladno,J.Hory | 19:09 | |
Kladno,Divadlo | 19:10 | |
Kladno,Central | 19:12 | |
Kladno,Gymnasium | 19:13 | |
Kladno,Nám.Svobody | 19:15 | |
Kladno,U Nemocnice | 19:16 | |
Kladno,Žel.zast.město | 19:17 | |
Kladno,Vítězná | 19:18 | |
Kladno,U Kostela | 19:19 | |
Kladno,Vašíčkova | 19:20 | |
Kladno,Energie | 19:30 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.