trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,OAZA | 05:00 | |
Kladno,Okrsek 4 | 05:01 | |
Kladno,Růžové pole | 05:02 | |
Kladno,Zdrav.stř. | 05:04 | |
Kladno,Pražská křiž. | 05:06 | |
Kladno,Na Slovance | 05:08 | |
Kladno,Dlouhá | 05:10 | |
Kladno,J.Hory | 05:11 | |
Kladno,Divadlo | 05:12 | |
Kladno,Central | 05:14 | |
Kladno,Gymnasium | 05:15 | |
Kladno,Nám.Svobody | 05:17 | |
Kladno,U Nemocnice | 05:18 | |
Kladno,Žel.zast.město | 05:19 | |
Kladno,Vítězná | 05:20 | |
Kladno,U Kostela | 05:21 | |
Kladno,Vašíčkova | 05:22 | |
Kladno,Energie | 05:28 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.