trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Aquapark | 18:44 | |
Kladno,Stadión F.Kloze | 18:45 | |
Kladno,Nemocnice | 18:46 | |
Kladno,Nám.Svobody | 18:47 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 18:49 | |
Kladno,Divadlo | 18:50 | |
Kladno,J.Hory | 18:52 | |
Kladno,Dlouhá | 18:53 | |
Kladno,U Meisnerů | 18:54 | |
Kladno,Svépomoc | 18:55 | |
Kladno,Na Kovárně | 18:57 | |
Kladno,Nádraží | 18:59 | |
Kladno,Holandská | 19:01 | |
Kladno,Okrsek 2 | 19:02 | |
Kladno,Pražská křiž. | 19:04 | |
Kladno,Okrsek 0 | 19:14 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.