trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 16:15 | |
Kladno,Gymnasium | 16:17 | |
Kladno,C.Boudy | 16:18 | |
Kladno,Sítná | 16:19 | |
Kladno,J.Kociána | 16:20 | |
Kladno,U Hvězdy | 16:22 | |
Kladno,Vodárenská | 16:23 | |
Kladno,Pražská křiž. | 16:24 | |
Kladno,Okrsek 0 | 16:35 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.