trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Okrsek 0 | 15:58 | |
Kladno,Wednesbury | 15:59 | |
Kladno,Pražská křiž. | 16:01 | |
Kladno,Vodárenská | 16:03 | |
Kladno,U Hvězdy | 16:04 | |
Kladno,J.Kociána | 16:06 | |
Kladno,Sítná | 16:08 | |
Kladno,C.Boudy | 16:09 | |
Kladno,Gymnasium | 16:10 | |
Kladno,Nám.Svobody | 16:15 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.