trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Hnidousy | 18:25 | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 18:27 | |
Kladno,Na Kopci | 18:29 | |
Kladno,U Hřbitovů | 18:30 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 18:32 | |
Kladno,Divadlo | 18:33 | |
Kladno,Central | 18:34 | |
Kladno,Gymnasium | 18:36 | |
Kladno,Nám.Svobody | 18:55 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.