trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Hnidousy | 11:25 | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 11:27 | |
Kladno,Na Kopci | 11:29 | |
Kladno,U Hřbitovů | 11:30 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 11:32 | |
Kladno,Divadlo | 11:33 | |
Kladno,Central | 11:34 | |
Kladno,Gymnasium | 11:36 | |
Kladno,Nám.Svobody | 12:05 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.