trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Průmyslová | 14:20 | |
Kladno,Újezd | 14:21 | |
Kladno,Poldi | 14:23 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 14:25 | |
Kladno,J.Hory | 14:27 | |
Kladno,Dlouhá | 14:28 | |
Kladno,Na Slovance | 14:30 | |
Kladno,Pražská křiž. | 14:31 | |
Kladno,Okrsek 0 | 14:34 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.