trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Slaný,Aut.nádr. | 05:27 | |
Slaný,Šultysova | 05:29 | |
Slaný,Sokolovna | 05:30 | |
Slaný,U Sloupu | 05:32 | |
Slaný,Trpoměchy | 05:35 | |
Královice | 05:38 | |
Slaný,Lotouš | 05:43 | |
Kutrovice,Hlavní silnice | 05:44 | |
Třebíz,Rozc. | 05:46 | |
Hořešovice | 05:49 | |
Líský | 05:56 |
Dopravce: ČSAD Slaný s.r.o.