trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Líský | 15:07 | |
Hořešovice | 15:11 | |
Třebíz,Rozc. | 15:14 | |
Kutrovice,Hlavní silnice | 15:16 | |
Slaný,Lotouš | 15:18 | |
Královice | 15:23 | |
Slaný,Trpoměchy | 15:26 | |
Slaný,U Sloupu | 15:29 | |
Slaný,Sokolovna | 15:31 | |
Slaný,Šultysova | 15:32 | |
Slaný,Aut.nádr. | 15:34 |
Dopravce: ČSAD Slaný s.r.o.