trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Slaný,Aut.nádr. | 14:20 | |
Slaný,Šultysova | 14:22 | |
Slaný,Sokolovna | 14:23 | |
Slaný,U Sloupu | 14:25 | |
Slaný,Trpoměchy | 14:28 | |
Královice | 14:31 | |
Neprobylice | 14:33 | |
Kutrovice | 14:35 | |
Kvílice,II | 14:37 | |
Třebíz | 14:40 | |
Hořešovice | 14:44 | |
Hořešovičky | 14:46 | |
Zichovec | 14:50 | |
Bílichov | 14:53 | |
Bílichov,U Křížku | 14:54 | |
Hořešovice | 15:00 | |
Líský | 15:07 |
Dopravce: ČSAD Slaný s.r.o.