jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
587
Smečno - Libušín,Náměstí
trasa
zastávka
čas
Smečno
13:49
vystoupit »
Slaný,Těhul
13:54
vystoupit »
Hrdlív
13:55
vystoupit »
Třebichovice,U Hřbitova
13:56
vystoupit »
Třebichovice,U Kapličky
13:58
vystoupit »
Třebichovice
13:59
vystoupit »
Vinařice,Rozcestí Třebichovice
14:00
vystoupit »
Libušín,Náměstí
14:07
vystoupit »
Dopravce:
ČSAD Slaný s.r.o.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.