jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
587
Smečno - Libušín,Náměstí
trasa
zastávka
čas
Smečno
12:49
vystoupit »
Slaný,Těhul
12:54
vystoupit »
Hrdlív
12:55
vystoupit »
Třebichovice,U Hřbitova
12:56
vystoupit »
Třebichovice,U Kapličky
12:58
vystoupit »
Třebichovice
12:59
vystoupit »
Vinařice,Rozcestí Třebichovice
13:00
vystoupit »
Libušín,Náměstí
13:07
vystoupit »
Dopravce:
ČSAD Slaný s.r.o.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.