trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ledčice | 17:05 | |
Ledčice,Rozc. | 17:06 | |
Nová Ves | 17:10 | |
Nová Ves,Nové Ouholice | 17:13 | |
Nelahozeves,Rozc.Staré Ouholice | 17:16 | |
Nová Ves,Miřejovice,Most | 17:17 | |
Veltrusy | 17:20 | |
Kralupy n.Vlt.,Kaučuk | 17:24 | |
Kralupy n.Vlt.,Lobeček | 17:27 | |
Kralupy n.Vlt.,Městský úřad | 17:29 | |
Kralupy n.Vlt.,Žel.st. | 18:25 |
Dopravce: ČSAD Střední Čechy, a.s.