trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kralupy n.Vlt.,Žel.st. | 06:37 | |
Kralupy n.Vlt.,Městský úřad | 06:38 | |
Kralupy n.Vlt.,Lobeček | 06:41 | |
Kralupy n.Vlt.,Kaučuk | 06:43 | |
Veltrusy | 06:47 | |
Veltrusy,STS | 06:49 | |
Zlosyň | 06:53 | |
Vojkovice | 06:57 | |
Hostín u Vojkovic | 07:00 | |
Dřínov,U Kříže | 07:03 | |
Dřínov,U Rybníka | 07:04 | |
Újezdec | 07:06 | |
Chlumín | 07:10 | |
Obříství | 07:18 | |
Obříství,Štěpánský most | 07:20 | |
Kly,Větrušice | 07:23 | |
Kly,Krausovna | 07:24 | |
Kly,Lom | 07:25 | |
Kly,Vinice | 07:26 | |
Mělník,U Nováků | 07:27 | |
Mělník,Cukrovar | 07:29 | |
Mělník,U Hřiště | 07:30 | |
Mělník,Poliklinika | 07:31 | |
Mělník,Fibichova | 07:33 | |
Mělník,Aut.st. | 07:37 | |
Mělník,Podolí,Pivovar | 07:39 | |
Mělník,Podolí,Nem. | 07:41 | |
Mělník,Pšovka | 07:42 | |
Mělník,Záv.Loděnice | 07:44 | |
Mělník,Mlazice,Žel.zast. | 07:47 |
Dopravce: ČSAD Střední Čechy, a.s.