trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 11:19 | |
Sídliště Modřany | 11:19 | |
Modřanská rokle | 11:20 | |
U Libušského potoka | 11:21 | |
Poliklinika Modřany | 11:22 | |
Čechova čtvrť | 11:23 | |
Nádraží Modřany | 11:25 | |
Modřanská škola | 11:26 | |
Belárie | 11:27 | |
Černý kůň | 11:28 | |
Nádraží Braník | 11:30 | |
Pobřežní cesta | 11:31 | |
Přístaviště | 11:32 | |
Dvorce | 11:34 | |
Kublov | 11:36 | |
Podolská vodárna | 11:38 | |
Výtoň | 11:40 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 11:41 | |
Jiráskovo náměstí | 11:44 | |
Národní divadlo | 11:47 | |
Staroměstská | 11:49 | |
Právnická fakulta | 11:51 | |
Čechův most | 11:53 | |
Strossmayerovo náměstí | 11:56 | |
Veletržní palác | 11:57 | |
Výstaviště Holešovice | 11:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost