trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Levského | 22:41 | |
Sídliště Modřany | 22:41 | |
Modřanská rokle | 22:42 | |
U Libušského potoka | 22:43 | |
Poliklinika Modřany | 22:44 | |
Čechova čtvrť | 22:45 | |
Nádraží Modřany | 22:47 | |
Modřanská škola | 22:48 | |
Belárie | 22:49 | |
Černý kůň | 22:50 | |
Nádraží Braník | 22:52 | |
Pobřežní cesta | 22:53 | |
Přístaviště | 22:54 | |
Dvorce | 22:56 | |
Kublov | 22:58 | |
Podolská vodárna | 23:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost