trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Louny,Luna | 12:54 | |
Louny,sokolovna | 12:55 | |
Louny,aut.nádr. | 12:59 | |
Louny,U spravedlnosti | 13:01 | |
Chlumčany,motorest | 13:07 | |
Smolnice,rozc. | 13:09 | |
Toužetín,Sulec | 13:12 | |
Panenský Týnec | 13:16 | |
Hořešovičky | 13:22 | |
Hořešovice | 13:24 | |
Třebíz,Rozc. | 13:27 | |
Kutrovice,Hlavní silnice | 13:29 | |
Slaný,Lotouš | 13:31 | |
Královice | 13:36 | |
Slaný,Trpoměchy | 13:39 | |
Slaný,U Sloupu | 13:42 | |
Slaný,Sokolovna | 13:44 | |
Slaný,Šultysova | 13:45 | |
Slaný,Aut.nádr. | 13:50 | |
Slaný,Pražská | 13:52 | |
Slaný,Žel.zast.předměstí | 13:53 | |
Slaný,Odb.Drnov | 13:55 | |
Jemníky,Křižovatka Knovíz | 13:56 | |
Dědina | 14:14 | |
Divoká Šárka | 14:16 | |
Nádraží Veleslavín | 14:38 |
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.