trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Louny,Luna | 06:54 | |
Louny,sokolovna | 06:55 | |
Louny,aut.nádr. | 06:59 | |
Louny,U spravedlnosti | 07:01 | |
Chlumčany,motorest | 07:07 | |
Smolnice,rozc. | 07:09 | |
Toužetín,Sulec | 07:12 | |
Panenský Týnec | 07:16 | |
Hořešovičky | 07:22 | |
Hořešovice | 07:24 | |
Třebíz,Rozc. | 07:27 | |
Kutrovice,Hlavní silnice | 07:29 | |
Slaný,Lotouš | 07:31 | |
Královice | 07:36 | |
Slaný,Trpoměchy | 07:39 | |
Slaný,U Sloupu | 07:42 | |
Slaný,Sokolovna | 07:44 | |
Slaný,Šultysova | 07:45 | |
Slaný,Aut.nádr. | 07:50 | |
Slaný,Pražská | 07:52 | |
Slaný,Žel.zast.předměstí | 07:53 | |
Slaný,Odb.Drnov | 07:55 | |
Jemníky,Křižovatka Knovíz | 07:56 | |
Dědina | 08:14 | |
Divoká Šárka | 08:16 | |
Nádraží Veleslavín | 08:38 |
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.