trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 06:30 | |
Depo Zličín | 06:32 | |
Chrášťany,Scania-Label | 06:33 | |
Chrášťany,Protherm | 06:34 | |
Chrášťany | 06:35 | |
Chýně,Žitná | 06:37 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 06:39 | |
Chýně | 06:40 | |
Chýně,Háje | 06:43 | |
Chýně,Nádraží | 06:44 | |
Chýně,Na Vyhlídce | 06:46 | |
Rudná,Nerudova | 06:51 | |
Rudná,Škola | 06:52 | |
Rudná,Hořelice | 06:58 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.