trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nučice,Prokopská náves | 14:32 | |
Nučice,Pod Vinicí | 14:33 | |
Nučice,Nádraží | 14:35 | |
Rudná,V Brance | 14:36 | |
Rudná,Za Panskou zahradou | 14:39 | |
Rudná,Hořelice | 14:41 | |
Rudná,Škola | 14:43 | |
Rudná,Nerudova | 14:45 | |
Rudná,U Kina | 14:46 | |
Rudná,Dušníky | 14:48 | |
Rudná,U Nádraží | 14:49 | |
Chrášťany,Mezcestí | 14:50 | |
Chrášťany | 14:51 | |
Chrášťany,Protherm | 14:52 | |
Chrášťany,Scania-Label | 14:53 | |
Depo Zličín | 14:54 | |
Zličín | 14:55 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.