trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 17:30 | |
Depo Zličín | 17:32 | |
Chrášťany,Scania-Label | 17:33 | |
Chrášťany,Protherm | 17:34 | |
Chrášťany | 17:35 | |
Chýně,Žitná | 17:37 | |
Chýně,Pivovarský dvůr | 17:39 | |
Chýně | 17:40 | |
Chýně,Háje | 17:43 | |
Chýně,Nádraží | 17:44 | |
Chýně,Na Vyhlídce | 17:46 | |
Rudná,Nerudova | 17:51 | |
Rudná,Škola | 17:52 | |
Rudná,Hořelice | 17:54 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.