trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 12:00 | |
Depo Zličín | 12:02 | |
Chrášťany,Scania-Label | 12:03 | |
Chrášťany,Protherm | 12:04 | |
Chrášťany | 12:05 | |
Chrášťany,Mezcestí | 12:06 | |
Rudná,U Nádraží | 12:07 | |
Rudná,Dušníky | 12:08 | |
Rudná,U Kina | 12:10 | |
Rudná,Nerudova | 12:11 | |
Rudná,Škola | 12:12 | |
Rudná,Hořelice | 12:14 | |
Rudná,Za Panskou zahradou | 12:16 | |
Nučice,Na Krahulově | 12:19 | |
Nučice,Sokolská | 12:20 | |
Nučice,Prokopská náves | 12:22 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.