trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Mořina | 17:37 | |
Mořina,Obecní úřad | 17:39 | |
Mořina,U Pěchotů | 17:40 | |
Mořina,Trněný Újezd,Rozc.I | 17:44 | |
Bubovice | 17:51 | |
Bubovice,Višňovka | 17:53 | |
Bubovice | 17:54 | |
Vysoký Újezd,Kozolupy | 17:58 | |
Lužce | 18:00 | |
Vysoký Újezd | 18:03 | |
Vysoký Újezd,sokolovna | 18:04 | |
Mezouň | 18:06 | |
Nučice,Žel.zast. | 18:08 | |
Nučice,Na Krahulově | 18:09 | |
Nučice,Sokolská | 18:10 | |
Nučice,Prokopská náves | 18:12 | |
Nučice,Pod Vinicí | 18:13 | |
Nučice,Nádraží | 18:15 | |
Rudná,V Brance | 18:16 | |
Rudná,Hořelice | 18:18 | |
Rudná,Škola | 18:20 | |
Rudná,Nerudova | 18:22 | |
Rudná,U Kina | 18:23 | |
Rudná,Dušníky | 18:25 | |
Rudná,U Nádraží | 18:26 | |
Chrášťany,Mezcestí | 18:27 | |
Chrášťany | 18:28 | |
Chrášťany,Protherm | 18:29 | |
Chrášťany,Scania-Label | 18:30 | |
Depo Zličín | 18:31 | |
Zličín | 18:44 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.