trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 10:13 | |
Kotlářka | 10:14 | |
Kavalírka | 10:15 | |
Klamovka | 10:16 | |
U Zvonu | 10:18 | |
Bertramka | 10:19 | |
Anděl | 10:22 | |
Zborovská | 10:23 | |
Palackého náměstí | 10:26 | |
Karlovo náměstí | 10:28 | |
Štěpánská | 10:30 | |
I. P. Pavlova | 10:33 | |
Náměstí Míru | 10:35 | |
Šumavská | 10:38 | |
Vinohradská vodárna | 10:39 | |
Perunova | 10:40 | |
Orionka | 10:41 | |
Flora | 10:43 | |
Olšanské hřbitovy | 10:44 | |
Želivského | 10:45 | |
Mezi Hřbitovy | 10:47 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 10:49 | |
Biskupcova | 10:50 | |
Krejcárek | 10:53 | |
Palmovka | 10:57 | |
Balabenka | 10:59 | |
Divadlo Gong | 11:01 | |
Poliklinika Vysočany | 11:02 | |
Nádraží Vysočany | 11:03 | |
Vysočanská | 11:04 | |
Špitálská | 11:05 | |
Poštovská | 11:06 | |
Kolbenova | 11:07 | |
Nový Hloubětín | 11:09 | |
Vozovna Hloubětín | 11:10 | |
Starý Hloubětín | 11:11 | |
Kbelská | 11:12 | |
Hloubětín | 11:13 | |
Sídliště Hloubětín | 11:14 | |
Lehovec | 11:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost