trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kobylisy | 17:06 | |
Vozovna Kobylisy | 17:09 | |
Počeradská | 17:10 | |
Prunéřovská | 17:11 | |
Zdiby,U Celnice | 17:13 | |
Zdiby,U Parku | 17:14 | |
Zdiby,Výzkumný ústav | 17:15 | |
Klecany,D8 Park | 17:17 | |
Klecany,Zdibsko | 17:19 | |
Klíčany | 17:21 | |
Odolena Voda,Závod | 17:25 | |
Postřižín | 17:28 | |
Kozomín,Rozc. | 17:30 | |
Veltrusy,STS | 17:35 | |
Veltrusy | 17:38 | |
Kralupy n.Vlt.,Kaučuk | 17:42 | |
Kralupy n.Vlt.,Lobeček | 17:44 | |
Kralupy n.Vlt.,Městský úřad | 17:46 | |
Kralupy n.Vlt.,Žel.st. | 18:56 |
Dopravce: ČSAD Střední Čechy, a.s.