trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 09:07 | |
Rajská zahrada | 09:09 | |
Hloubětín | 09:11 | |
Kolbenova | 09:13 | |
Vysočanská | 09:15 | |
Českomoravská | 09:17 | |
Palmovka | 09:18 | |
Invalidovna | 09:20 | |
Křižíkova | 09:22 | |
Florenc - B | 09:24 | |
Náměstí Republiky | 09:25 | |
Můstek - B | 09:27 | |
Národní třída | 09:28 | |
Karlovo náměstí | 09:29 | |
Anděl | 09:31 | |
Smíchovské nádraží | 09:33 | |
Radlická | 09:36 | |
Jinonice | 09:38 | |
Nové Butovice | 09:40 | |
Hůrka | 09:42 | |
Lužiny | 09:43 | |
Luka | 09:45 | |
Stodůlky | 09:46 | |
Zličín | 09:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost