trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nový Knín | 21:55 | |
Nový Knín,Sudovice | 21:58 | |
Korkyně | 22:02 | |
Čím | 22:05 | |
Čím,Hrdlička | 22:07 | |
Buš,Pod Klíčem | 22:11 | |
Buš | 22:12 | |
Slapy,Jednota | 22:15 | |
Slapy,Motorest | 22:17 | |
Slapy,Na Polesí | 22:19 | |
Štěchovice | 22:25 | |
Davle,U Kiliána | 22:28 | |
Davle,Obec | 22:30 | |
Davle,U Pomníku | 22:31 | |
Davle,Na Javorce | 22:32 | |
Měchenice | 22:34 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 22:35 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 22:40 | |
Strnady | 22:41 | |
Kamenolom Zbraslav | 22:43 | |
Na Plácku | 22:45 | |
Most Závodu míru | 22:47 | |
Zbraslavské náměstí | 22:48 | |
Lihovar | 22:58 | |
Smíchovské nádraží | 23:13 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.