trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 06:54 | |
Stodůlky | 06:56 | |
Luka | 06:58 | |
Lužiny | 06:59 | |
Hůrka | 07:01 | |
Nové Butovice | 07:02 | |
Jinonice | 07:04 | |
Radlická | 07:06 | |
Smíchovské nádraží | 07:09 | |
Anděl | 07:11 | |
Karlovo náměstí | 07:13 | |
Národní třída | 07:14 | |
Můstek - B | 07:15 | |
Náměstí Republiky | 07:17 | |
Florenc - B | 07:18 | |
Křižíkova | 07:20 | |
Invalidovna | 07:21 | |
Palmovka | 07:23 | |
Českomoravská | 07:25 | |
Vysočanská | 07:27 | |
Kolbenova | 07:29 | |
Hloubětín | 07:31 | |
Rajská zahrada | 07:33 | |
Černý Most | 07:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost