trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sedlčany,aut.st. | 12:45 | |
Sedlčany,Laktos | 12:47 | |
Kňovice,Kňovičky | 12:50 | |
Kňovice | 12:52 | |
Nalžovice,Chlum | 12:55 | |
Nalžovice | 12:57 | |
Křepenice,Rozc. | 12:59 | |
Křepenice,V Pekle | 13:01 | |
Borotice,Cholín | 13:04 | |
Borotice,Rozc.Smilovice | 13:06 | |
Borotice,Čelina | 13:09 | |
Chotilsko,Mokrsko | 13:12 | |
Chotilsko,Prostřední Lhota | 13:14 | |
Chotilsko | 13:18 | |
Korkyně | 13:20 | |
Korkyně,Křížov | 13:21 | |
Korkyně,Křížov,U Kapličky | 13:22 | |
Nové Dvory,Nová Hospoda | 13:25 | |
Nové Dvory,Porostliny | 13:27 | |
Slapy,Na Polesí | 13:29 | |
Štěchovice | 13:35 | |
Davle,U Kiliána | 13:39 | |
Davle,Obec | 13:42 | |
Davle,U Pomníku | 13:43 | |
Davle,Na Javorce | 13:44 | |
Měchenice | 13:46 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 13:47 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 13:53 | |
Strnady | 13:54 | |
Kamenolom Zbraslav | 13:56 | |
Na Plácku | 13:58 | |
Most Závodu míru | 14:00 | |
Zbraslavské náměstí | 14:01 | |
Lihovar | 14:11 | |
Smíchovské nádraží | 16:13 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.